Mikuláš v KFA - Košice

Pre deti
Košice - Západ

Vstupenky: https://kfa.maxiticket.sk/mikulas-v-kfa-2023-kosice

MIKULÁŠ V KFA

Ani sme sa nenazdali a Vianoce sú znova predo dvermi. Po minuloročnom úspechu nás znova v Košickej Futbalovej Aréne navštívi Mikuláš !!

V termínoch 7.12 a 8.12, vždy od 09:00 do 12:00 a od 15:00 do 18:00 sa Košická Futbalová Aréna zmení na dočasné sídlo nielen Mikuláša ale aj ďalších nielen vianočných postavičiek a spolu sa chystajú vyčariť úsmev na tváričkách stovkám detí.

Nevšedný zážitok bude tento rok postavený na futbalových aktivitách priamo na hlavnom ihrisku Košickej Futbalovej Arény pod dohľadom „profi“ trénerov. Chýbať samozrejme nebudú tematické nafukovačky a mini animácie v priestoroch pred Košickou Futbalovou Arénou a samozrejmosťou bude bohatý Mikulášsky balíček zložený nielen z ovocia a sladkostí, ale aj futbalovej lopty Adidas Oceaunz mini (veľkosť 1) a fanúšikovského šálu. O občerstvenie bude postarané v priestoroch bistra OFFSIDE.

Pre dieťa je potrebné zabezpečiť vstupenku, ktorá slúži pre vstup a pre vyzdvihnutie Mikulášskeho balíčka. Sprievod dieťaťa v ľubovoľnom počte má vstup zdarma.

Podujatie je vhodné pre deti do 12 rokov ( max.)

Pre vstup na ihrisko KFA je potrebná športová obuv ( kopačky, v krajnom prípade športové topánky ). Vstup na ihrisko nebude umožnený v čižmách a zimnej obuvi s nevhodným dezénom podrážky a to bez nároku na vrátenie vstupného.

Pre organizované skupiny nad 15 detí je možné poskytnúť skupinovú zľavu. Pre viac informácií ohľadom skupinových zliav a logistiky a prípadnej fakturácie, nás prosím kontaktujte na : +421 907 436 431.

Tešíme sa na všetky deťúrence !!

Vstupenky:
15 €

Odporúčané akcie