Workshop „Vzdušná akrobacia - kruh + vertikálne aparáty”

Iné akcie
Košice
-

Workshop je vhodný pre všetkých záujemcov, ktorý so vzdušnou akrobaciou (kruh alebo šál) majú skúsenosť.

Workshop je zameraný predovšetkým na akrobaciu na kruhu, v jeho priebehu však bude priestor aj pre skúmanie vertikálnych aparátov.

Venovať sa budeme technickým aspektom akrobacie, ale aj skúmaniu kreatívneho procesu a improvizačných formúl skrze rozhovory a rozličné cvičenia. Účastníci a účastničky sa môžu tešiť na intenzívny technický tréning akrobacie, získanie nového pohybového/skills materiálu, prepojenia tanečných techník a akrobacie, a krásny čas strávený v hrejúcej a inšpirujúcej aerial community.

REGISTRÁCIA: https://forms.gle/22hLV9nGJAXbh4f19

Lektorka – Katarína Sobinkovičová (SK)
https://www.instagram.com/katarina.sbn/

Katarína Sobinkovičová, tanečnica, cirkusová artistka a choreografka z Košíc. Momentálne študuje cirkusové umenie na Ecolé Nationale de Cirque v Montreali, Kanade, kde jej hlavnými disciplínami sú vzdušná akrobacia na kruhu a lane. Pred odchodom do Severnej Ameriky Pôsobila v tanečnom súbore BOBALET (scénický, moderný, súčasný tanec). a ako vzdušná akrobatka v súbore LALYRA Ariadny Vendelovej s ktorou naďalej spolupracuje. Má za sebou mnoho vystúpení a projektov v rámci celej Európy a Severnej Ameriky.
Pedagogické skúsenosti získala pri výučbe vzdušnej akrobacii na šáloch, ktorú viedla v Košiciach v Lalyra Academy počas rokov 2017 až 2020.

Účastnícky poplatok:
20 Eur (pri prihlásení do 10. júla)
30 Eur (pri prihlásení po 10. júla)

Link na prihlášku: https://forms.gle/22hLV9nGJAXbh4f19

Pozor, počet miest na workshope je obmedzený, maximálny počet účastníkov 10 osôb.

Časový harmonogram:
Veľká Sála, prízemie Tabačka Kulturfabrik
Piatok 12.08. od 17:00 do 21:00
Sobota 13.08. od 9:00 do 13:00

Pre viac informácii ohľadom harmonogramu kontaktuje lektorku na adrese: katarina.sobinkovicova@gmail.com

Študentom a študentkám mimo Košíc vieme poskytnúť počas trvania workshopu ubytovanie zdarma. Realizáciu workshopu z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Vstupenky

Odporúčané akcie