Kurz Lindy hop pre začiatočníkov

Iné akcie
Košice
-

Duch klubov medzivojnového Harlemu začal opäť krúžiť nad Košicami a hľadať nových členov, ktorým umožní rozvíjať záľubu v tanci Lindy hop. Nezaujíma ho úroveň tanečných schopností. Túži jedine po zmysle pre zábavu a preto mu už od októbra vytvoríme domov v Tabačke. Jeden z najznámejších swingových tancov – Lindy hop – je tak opäť dostupný pre všetkých, ktorí chcú skúsiť niečo nové a jedinečné.
 
Si jedným z nich? V tom prípade nám daj vedieť o svojom záujme cez priložený registračný formulár a my sa postaráme o to, aby sa tvoje očakávania naplnili v najvyššej možnej miere.

https://docs.google.com/forms/d/1Q17D3JJwACqxy6GgqrcMQE91V3CiXfD9WfydcpPvT8M/edit?usp=sharing

Kedy začíname?
2.10. (streda) o 18:00

Kde?
Tabačka – miestnosť Black Box na prvom poschodí (schody na konci baru za toaletami v Bistre). 

Ako bude kurz prebiehať?
Lekcia trvá hodinu. Prvé dve lekcie sú otvorené ako možnosť si tanec nezáväzne vyskúšať. Pre prihlásenie do kurzu nie je podmienkou mať partnera - vyučovanie bude prebiehať formou social dance.

Dokedy sa môžete prihlásiť?
Prihlasovanie je otvorené do 16.10. (alebo do naplnenia kapacity 30 ľudí) kedy sa kurz uzavrie na 10-týždňový do 4.11.. Pozor, kapacita kurzu je obmedzená.

Koľko za kurz zaplatím?
Celková dĺžka kurzu 10 týždňov je rozdelená nasledovne:
2.10. otvorená hodina – 2€
9.10. otvorená hodina – 2€
16.10. – 4.11. 8-týždňový kurz – 16€

Stále máš otázky?
Kontaktuj nás na swing.kosice@gmail.com
alebo príď nás navštíviť na niektorú z tančiarní. Bližšie informácie nájdeš v našej facebookovej skupine https://www.facebook.com/groups/swing.dance.kosice/
 
O nás:
Sme partia nadšencov, ktorí v súčasnosti tvoria košickú swingovú tanečnú komunitu. Táto komunita ale nie je len o niekoľkých hodinách tanečného kurzu. Pravidelne sa stretávame na tančiarniach či piknikoch, získavame skúsenosti z rôznych domácich a zahraničných  workshopov. Pretancovali sme sa swingovými párty vo viacerých krajinách a teraz by sme radi rozšírili naše rady o rovnako zapálených tanečníkov.
Vstupenky

Odporúčané akcie