Art & Tech // Workshop: NESPÚTANÝ STORYTELLING

Iné akcie
Košice
-Príbeh nestačí iba žiť, ale je dôležité ho vedieť aj podať ďalej. Či už je to váš osobný príbeh, alebo príbeh vášho produktu - dôležité je vedieť ho poslucháčom podať tak, aby mu porozumeli a mohli ho posúvať ďalej.

Na workshope si vyskúšate rozvíjať nápady tých druhých pri spoločnom rozprávaní, zistíte, ako stavajú príbehy ostrieľaní scenáristi a naučíte sa byť hrdinami svojich vlastných životných príbehov.

Lektori workshopu:

Jiří Charvát /CZ/
Jirka viedol tím copywriterov. Potom vyfajčil halucinogennú žabu a zistil, že skutočnosť je len lunapark, v ktorom môže prežiť čokoľvek, čo chce. Nič si odtiaľto nevezme a je tu len na okamih.
Teraz píše to, čo ľuďom "nenakladá", ale uľavuje: humor, príbehy, stand-up comedy, poéziu a komediálne prednášky na mieru (tzv. mind-upy). Moderuje, prednáša o sebarozvoji a učí improvizáciu. Jeho misiou je doručiť prostredníctvom sĺz smiechu katarziu: „Jé, ja v tom nie som sám/sama?!“ a pomôcť popasovať sa so životom objatím treskúcej melanchólie.

Lukáš Venclík /CZ/
Lukáš hrá improvizačné divadlo, navrhuje a vedie workshopy aplikovanej improvizácie pre verejnosť aj pre firmy - jeho témami sú spolupráca, autenticita, storytelling, kreativita a vnútorná sloboda. Moderoval mnoho akcií od módnej prehliadky bezdomovcov cez televíznu reláciu, po gala večierky českých ministerstiev a nadnárodných korporácií. Píše a režíruje krátké filmy a AV pre firmy na kľúč - špecializuje sa na náborové videá. Pracoval na scénári seriálu Päsťami a dokumente Wildlife Guards. Šesť mesiacov minulého roka strávil v žltom trabante na ceste z Indie naspäť domov. Vo voľnom čase rád rozoberá filmy a seriály, počúva rap a jazz a jazdí na bicykli.

Jazyk workshopu: slovenčina/čeština
Trvanie workshopu: 3 hodiny

Workshop Nespútaný storytelling ponúkame v dvoch časoch: dopoludnia o 10:00 alebo poobede o 16:00 hod.
Vstupenky

Odporúčané akcie