LEPORELO – najväčší detský kreatívny festival

Festivaly
Košice - Juh

Najväčší detský kreatívny festival na Slovensku bude nabitý detskými hviezdami (Miro Jaroš, Smejko a Tanculienka, Fíha Tralala a Baby band, Dano Heriban, Paci Pac a ďalší) Súčasťou bude aj pestrý sprievodný program: tanečný workshop, škola varenia, kreatívne čítanie, tvorivé dielne, módny workshop, bábkové divadlo, filmové projekcie, zábavná zóna, požiarnicka show.

Najdôležitejšie sú pre nás bezpečnosť vás i vašich detí a dobrý pocit z kreatívne stráveného dňa. 

Festival LEPORELO sa nesie v duchu recyklovania a zodpovedného prístupu k prírode. Naučíme deti a pripomenieme dospelým, ako málo stačí k zdraviu nás i našej planéty a všetok odpad budeme zbierať do nádob na triedený odpad.

ZŤP + 1 osoba doprovod majú vstup zadarmo (stačí sa pri vstupe preukázať preukazom, lístky nie je potrebné kupovať)
Dôchodcovia majú na nákup vstupenky 50% zľavu.

Tešíme sa na vás.

Sobota:
Fíha Tralala / Baby band / Paci Pac / Ujo Ľubo / Thomas Puskailer / Bábkové divadlo 

Nedeľa:
Miro Jaroš / Smejko a Tanculienka / Dano Heriban / Kúzelník Talostan / Bábkové divadlo

Viac info na: www.leporelofestival.sk alebo www.facebook.com/leporelofestival

Zmena programu vyhradená. 


Pokyny organizátora – návštevný poriadok platný pre podujatie LEPORELO 2019

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu.

 V prípade nepriaznivého počasia, ktoré nie je život ohrozujúce sa podujatie neruší. Mokrá varianta festivalu nie je možná, preto odporúčame všetkým návštevníkom vyzbrojiť sa pršiplášťami, dáždnikmi a chrániť sa pred dažďom rovnako ako aj pred silným slnečným žiarením na vlastnú zodpovednosť.

 Všetky vstupenky na podujatie sú neprenosné a platia pre jednu osobu. Po vstupe do areálu podujatia dostane každý návštevník pásku na ruku, ktorá ho bude oprávňovať na opakovaný vstup v prípade opustenia areálu podujatia. V prípade poškodenia pásky nebude možné opakovaný vstup realizovať.

Majiteľ vstupenky svojim vstupom na podujatie berie na vedomie, že na podujatí LEPORELO alebo v súvislosti s ním môžu byť usporiadateľom alebo tretími osobami (spracovatelia osobných údajov) zhotovované rôzne formy záznamu (podobizne, obrazovej snímky, obrazového a zvukového záznamu) napr. na umelecké  a propagačné účely a pre tlačové, filmové, rozhlasové a televízne spravodajstvo. 

Na podujatie je zákaz vstupu osobám v značne podnapitom stave.

Na podujatie je zákaz vstupu so zbraňou a inými nebezpečnými predmetmi. Organizátor si vyhradzuje právo takéto predmety na vstupe zadržať.

Návštevníci sú oprávnení pohybovať sa v areáli KULTURPARKU len v priestoroch vyhradených pre návštevníkov festivalu LEPORELO. Návštevníkom je zakázaný vstup do akýchkoľvek iných priestorov, ktoré nie sú vyhradené návštevníkom. 

Návštevníci sú povinní udržiavať v priestoroch čistotu a poriadok.

Strata dieťaťa

Doporučujeme rodičom využiť detské nálepky, kde môžu napísať svoje mobilné číslo, prípadne meno dieťaťa. V prípade straty dieťaťa bude organizátor kontaktovať rodiča na uvedenom čísle. V prípade, že dieťa nebude mať na sebe nálepku s kontaktnom na rodiča, bude nájdené dieťa vyhlásene na hlavnom pódiu, avšak až po ukončení predstavenia, ktoré v tom čase bude prebiehať. Nájdené deti si môžu rodičia vyzdvihnúť v hlavnej budove Alfa, kde budú pod dozorom zamestnancov festivalu LEPORELO.

Straty a nálezy môže nálezca odovzdať na recepcii v budove ALFA. 

Organizátor ani jeho subdodávatelia nepreberajú za deti zodpovednosť na

Vstupenky

Odporúčané akcie