Premiéra: Vagína monológy

Divadlá
Košice
-

Keď sa ženy dostanú na pódium, dejú sa neuveriteľné veci, pretože ich témy a záležitosti,  sú vyjadrené, vypočuté a konfrontované, aby ich všetci bez rozdieľu videli a počuli.
                                                                
V-Day 2020

Tabačka Kulturfabrik v spolupráci s Miroslavou Petrášovou a Denisou Barry uvádza aktivistickú inscenáciu hry Eve Ensler VAGÍNA MONOLÓGY. Táto hra je súčasťou celosvetového V-DAY hnutia za ukončenie násilia páchaného na ženách a dievčatách a nadväzuje na sériu predstavení, ktoré budú odohraté celoslovensky od východu až po západ.

Príďte a podporte myšlienku vzniku svetoznámeho bestselleru VAGÍNA MONOLÓGY, ktorý je označovaný ako “biblia novej generácie mladých žien” a spolu s odvážnymi ženami , ktoré sa v tento večer stali herečkami, sa nechajte  previesť oslavou ženskej sexuality v celej jej šírke a tajomnosti.

Kúpou vstupenky na podujatie podporíte aktivity organizácie Fenestra, ktorá v Košiciach dlhodobo pôsobí a bojuje proti násiliu páchanému na ženách na Slovensku.

Pod vedením Stanislavi Kašperovej a Petri Bačinskej účinkujú: Viktória Krajňáková, Erin Zeleňáková, Mária Kolcúnová, Natália Miramá Sedláková, Katarína Bučková, Miroslava Petrášová, Denisa Barry, Dana Hozza Šoltísová, Viktória Žitňanová a Martina Mazágová

Podujatie môžete vidieť aj v mestách: Prešov, Martin, Poprad, Liptovský Mikuláš, Bratislava,Topoľčany 
Kúpou vstupenky na podujatie podporíte aktivity organizácie Fenestra,
ktorá v Košiciach dlhodobo pôsobí a bojuje proti násiliu páchanému na ženách.

Vstup: 6€ / 8€
Vstupenky

Odporúčané akcie